درباره بان

Group 4 jpg
داستان بان

داستان حضور هلدینگ «بان» در عرصه‌ی نشر و فرهنگ به سال 1382 با تولد نخستین فرزند خود، برند خیلی سبز، آغاز شد. پس از 12 سال فعالیت در حوزه‌ی نشر کمک آموزشی، در سال 1394 هلدینگ بان با تکیه بر تجربه‌ی موفق خود در عرصه‌ی محصولات کمک درسی، با برداشتن گامی نو، نشر «پرتقال» را در حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان تأسیس کرد. در سال 1397 بان با عبور از مرزها، برند برون مرزی نشر «مجینک» را در آلمان راه‌اندازی کرد و فعالیت خود را در حوزه‌ی کتاب‌های انگلیسی و آلمانی، آغاز نمود.
در سال 1398 «بان» پای به سرزمین‌های تازه گذاشت و با گسترش حوزه‌ی فعالیت‌های خود، برندهای «زینگو» در زمینه‌ی طراحی و تولید اسباب بازی، بازی‌های کارتی و بازی‌های رومیزی، نشر «خوب» در حوزه‌ی ادبیات داستانی و غیر داستانی بزرگسال و برند «باریزو» در حوزه‌ی خوراک و رستوران‌های زنجیره‌ای را به خانواده‌ی بزرگ خود اضافه کرد. پس از موفقیت‌های بزرگ در حوزه‌های مختلف و استقبال گسترده‌ی مخاطبان، در سال 1399 نیز رشد و بالندگی هلدینگ بان با راه‌اندازی مجموعه کتاب‌های کمک‌درسی با نشر «منتشران»، کتاب‌های متنوع در زمینه‌ی خودیاری با نشر «مون» و لوازم تحریر «الیپون» ادامه یافت.

از تابستان 1401، خیلی‌سبز بعد از سال‌ها فعالیت گسترده در حوزه کتاب‌های کمک درسی، تصمیم گرفت گستره‌ی خدمات خود را وسیع‌تر کند و از تکنولوژی ایجاد شده در پروداکت کتاب در شاخه‌های دیگر هم استفاده نماید. آزمون‌های خیلی‌سبز برای کنکور، شروع شدند و اولین آزمون در مردادماه این سال و به صورت آنلاین در سراسر کشور برگزار شد. ما در هلدینگ همچنان به رشد و توسعه می‌اندیشیم و در آینده، برندهای دیگری را نیز به مجموعه‌ی خود خواهیم افزود.

ارزش‌های ما

accountability

Accountability

مسئولیت پذیری و تمام کنندگی

passion

Passion

اشتیاق به رشد، تغییر، کاوشگری و یادگیری

care

Care

همدلی و دوستی

creativity

Creativity

خلاقیت

trustworthiness

Trustworthiness

اصالت و درستی

growth

Growth

رشد و خودشکوفایی

happiness

Happiness

خوشحالی، خوش‌بینی، لذت بردن و ماجراجویی

excellence

Excellence

برتری، بالاترین کیفیت

متخصصان ما

Group 9 jpg

امید نصری

مدیر عامل
Group 9 jpg

رضا مالمیر

مدیر ارشد اجرایی
Group 9 jpg

محمدمهدی بقایی

معاونت تولید و تالیف
Group 9 jpg

کوروش اسلامی

مدیر بیزنس بازی
Group 9 jpg

ساناز جان‌پناه

مدیر بیزنس نشر عمومی و کودک
Group 9 jpg

مریم جعفری

مدیر ارشد تحلیل کسب و کار
Group 9 jpg

مهسا رشیدیان

مدیر منابع انسانی
Group 9 jpg

کمیل نصری

مدیر توسعه کسب و کارهای آموزشی
Group 9 jpg

مهراد امیدپور

مدیر کسب و کار لوازم تحریر